Turystyka

Gra escape room

Pokój zagadek to miejsce, w którym odbywa się popularna gra escape room oraz miejsce, w którym możesz doskonale zintegrować się ze znajomymi. Podczas tego rodzaju gry, siłą rzeczy musisz podjąć i nauczyć się ścisłej współpracy ze współuczestnikami rozgrywki i to w ekstremalnych warunkach oraz pod presją czasu. Stąd rozrywka ta jest tak popularna na imprezy integracyjne pracowników.

Escape roomy na całym świecie zyskują na popularności. Gra miejska, escape room czy geocatching to tylko niektóre ze sposobów spędzenia czasu ze współpracownikami, kolegami i koleżankami z pracy. Jednak pokój zagadek to równocześnie rozrywka dla rodzin czy przyjaciół. W escape room’ach często organizowane są na przykład wieczory kawalerskie czy panieńskie.

Szukasz pokoju zagadek w tematyce fantasy? Do którego escape room’u w Krakowie warto w takiej sytuacji się wybrać? Harry Potter, Wiedźmin czy Gra o Tron to tylko niektóre z przykładów pokoi ucieczek dedykowanych miłośnikom fantastyki.Wolisz pokój zagadek w mrocznej charakteryzacji, w którym poczujesz się jak w horrorze? Wybierz szpital psychiatryczny – escape room w ofercie www.LostRoom.pl w Krakowie.

Co jeśli nie uda Ci się wyjść z pokoju zagadek w ciągu godziny? Jeśli nie uda Ci się, a właściwie Wam, rozwiązać całości zagadek w ciągu godziny, drzwi pokoju otworzą się automatycznie, a gra escape room się zakończy. Wierzę jednak, że staniecie na wysokości zadania i sami rozwiązując wszystkie łamigłówki dotrzecie do otwarcia drzwi pokoju.

Właściciele escape roomów prześcigają się w pomysłach na elektryzujące rozgrywki, więc po grze tej można spodziewać się mnóstwa emocji. Escape room może być pomysłem na niematerialny prezent, który sprawi dużo radości. Z łatwością można wykupić i podarować komuś voucher na grę. Pamiętaj, że istnieją różne poziomy trudności rozgrywek w pokojach zagadek, więc warto byś wziął to pod uwagę podczas podejmowania decyzji.