Firma

Czym jest Ekobilet

Ekobilet.pl to nowoczesny system rezerwacji biletów online, który całkowicie zmieni Twoje podejście do sprzedaży biletów. Ten niesamowity i niezawodny system oferuje szybkie, łatwe i przyjazne dla środowiska narzędzie do sprzedaży biletów. Wyobraź sobie dopasowaną do indywidualnych potrzeb algorytmową selekcję i zwiększenie zysków poprzez większy udział wraz ze sprawnym procesem wystawiennictwa.

 

Skuteczny partner – Ekobilet.pl gwarantuje pełną elastyczność na poziomie kina, teatru lub organizatora imprez. Dostarcza także Profesjonalny panel administracyjny, który umożliwia pełne monitorowanie i analizowanie danych każdego rodzaju transakcji oraz proces automatyzacji pozwalający na bardziej efektywne wykorzystywanie czasu i umiejętności pracowników. Wiadomo, że oprogramowanie ciągle się rozwija dlatego można liczyć na stale udoskonalaną funkcjonalność, szacunek dla gości cyfrowego kina i inne dodatki serwisu czyni go idealnym rozwiązaniem dla małych jak również dużych firm dotyczących branży muzycznej, filmowej a nawet sportowej . Wybierając Ekobilet.pl masz pewność celu osiągnięcia optymalnego pod względem finansowym efektu !

Ekobilet.pl to rewolucyjny system do organizacji i rozpowszechniania biletów online. Dzięki niemu kina, teatry oraz wydarzenia społeczne są teraz łatwiejsze do zarządzania ze wszystkimi przywilejami dostępnymi w Internecie. System ułatwia sprzedaż biletów, oferowanie rabatów i dzięki temu pomaga uniknąć stresu dla organizatora i jednocześnie zwiększa uczestniczenie widzów.

 

Nasze oprogramowanie ma kilka funkcji, które sprawią, że tworzenie biletów jest proste i skuteczne. Ekobilet.pl może być zastosowany zarówno przez dużych, jak i małych organizatorów – wszystko od grup zorganizowanych po niewielkie spotkania rodzinne. Oprogramowanie jest stale rozwijane, dlatego można liczyć na pełny pakiet funkcji dla użytkowników. Co więcej, ekobilet automatyzuje sprzedaż biletów i domyka cały proces – generując raporty po każdym wydarzeniu oraz e-maile powitalne dla każdego indywidualnego uczestnika!

 

Wybierając ekobilet do zarezerwowania swoich miejsc na imprezy lub seanse filmowe uważamy, że otrzyma on całościowe podejście do obsługi – elastyczność oraz skuteczną stron internetową bez problemu. Poza tym nasi specjaliści IT oferują konsultacje techniczne dotyczące systemu online aby upewnić się że jesteśmy zawsze gotowi cieszyć się naszymi produktami ze 100% satysfakcjonujących rezultatów!