Technika

Filmowanie dronem – świat z innej perspektywy

Najczęstsza reklama usługi, jaką jest filmowanie dronem to hasło – świat widziany z innej perspektywy. Nie ma się co dziwić, a ujęcia z lotu ptaka naprawdę można uznać za niecodzienne i dużo bardziej widowiskowe. Oczywiście o ile zostaną dobrze wykonane, stąd szybko nasuwa się, że kręcenie filmów z drona na własną rękę, a przez specjalizujących się w tej usłudze fachowców, będą się mocno różnić.

Na rynku krajowym i europejskim dużą popularnością wśród klientów indywidualnych i firmowych cieszą się wypożyczalnie kamer, gdzie często znajdziemy i drona. Za wypożyczenie sprzętu do filmowania zapłacić, możemy kartą płatniczą lub gotówką. Firmy akceptują wygodne dla nas formy płatności. Wynajem sprzętu filmowego to bardzo popularna usługa. Jednak w przypadku drona może warto rozważyć wynajem z obsługą.

Wracając do wypożyczalni, to miejsca takie w zdecydowaniej większości proponują sprzęt najwyższej jakości, pochodzący od renomowanych producentów. Wypożyczyć go możemy z reguły od poniedziałku do soboty. Nie inaczej jest z urządzeniem, takim jak dron. W tym przypadku natomiast nierzadko zdarza się, że mamy wybór – wynajem i filmowanie na własną rękę lub też wynajem sprzętu wraz z pracownikiem, który zajmie się pilotowanie drona i nagrywaniem filmu

Filmowanie dronem Kraków (RentGrandfox.pl) – to idealne rozwiązanie dla każdego z nas. Z tej usługi korzystają pośrednicy nieruchomości, filmowcy, środowisko fotograficzne, osoby prywatne, pośrednicy sprzedaży, firmy budowlane i reklamowe. Ta wypożyczania urządzeń filmowych z Krakowa w swoim asortymencie ma kamery renomowanych producentów, sprzęt optyczny, nowoczesnego drona, lampy błyskowe, stabilizatory, baterie, statywy, obiektywy i więcej. Sprzęt filmowy wypożyczyć możemy na przykład na dobę czy też kilka dni. Wykwalifikowana kadra pracowników w takim miejscu zaś, służy pomocą i fachową poradą.

Profesjonalne wypożyczanie kamer oferują usługi na najwyższym poziomie. Mają wielu zwolenników. Zastosowanie drona pozwala nam na uchwycenie w kadrze obrazów z innej perspektywy. Jest idealne do realizacji, każdego prostego lub trudnego zlecenia. Sprzęt do filmowania dronem jest optymalnie dostosowany do naszych potrzeb